Kancelaria Adwokacka w Lublinie: Adam Bernau tel. 500-506-506, Tomasz Mikołajczuk tel. 505-501-543

Uzyskaj poradę prawną on-line

Adwokat Adam Bernau oraz adwokat Tomasz Mikołajczuk świadczą usługi on-line, umożliwiając uzyskanie porady prawnej, opinii prawnej, pisma procesowego lub wzoru umowy bezpośrednio na Twój komputer. W ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz wycenę oraz termin realizacji zlecenia. Po zaakceptowaniu warunków prawnik rozpocznie opracowywanie odpowiedzi. Zostanie ona jednak przesłana do Ciebie po dokonaniu wpłaty na wskazany rachunek bankowy.

Adwokaci Lublin informują, że mogą odmówić udzielenia porady prawnej na Twoje pytanie skierowane tą drogą w sytuacji, gdy ze względu na skomplikowanie pod względem faktycznym lub prawnym będzie wymagało dostarczenia dodatkowych dokumentów, złożenia wyjaśnień ustnie lub pisemnie, albo w naszej ocenie zaproponowanie rozwiązania będzie możliwe jedynie podczas bezpośredniego kontaktu z adwokatem.

Pytanie kieruj na adres e-mail kancelaria@prawna.eu lub za pośrednictwem poniższego formularza pamiętając o podaniu swojego adresu e-mail i opisując najdokładniej jak to tylko możliwe kwestię, która Cię interesuje. Przedstawiając od razu jak najwięcej szczegółów unikniesz wielu maili z dodatkowymi pytaniami i zaoszczędzisz swój czas, uzyskując odpowiedz o wiele szybciej. Bądź precyzyjny, podaj nawet to, co wydaje Ci się nie mieć znaczenia.

15 + 11 =